• Zegarki marki Tissot
 • Zegarki marki Montblanc
 • Zegarki marki Junghans
 • Zegarki marki Oris
 • Zegarki marki Citizen
 • Zegarki marki Omega
 • Zegarki marki Seiko
 • Zegarki marki Aerowatch
 • Zegarki marki Roamer
 • Zegarki marki Vostok Europe
 • Zegarki marki Perrelet
 • Zegarki marki Grand Seiko
 • Zegarki marki Prim
 • Zegarki marki Orient
 • Zegarki marki Alpina
 • Zegarki marki Epos
 • Zegarki marki Davosa
 • Zegarki marki Michel Herbelin
 • Zegarki marki Bulova
 • Zegarki marki Błonie
 • Zegarki marki Certina
 • Zegarki marki Ball
 • Zegarki marki Luminox
 • Zegarki marki Frederique Constant
 • Zegarki marki Atlantic
 • Zegarki marki Orient Star
 • Zegarki marki Aviator Swiss Made
 • Zegarki marki Rado
 • Zegarki marki G-SHOCK

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality


Firma Frederique Constant jest jednym z pionierów i równocześnie liderem w produkcji szwajcarskich inteligentnych zegarków, czyli popularnych dziś smartwatchy. Marka od chwili wejścia w segment smartwatchy poszła bardzo ciekawą, indywidualną drogą. Wyroby tego producenta, wyposażone w dodatkowe funkcje wynikające z możliwości synchronizacji ze smartfonem, wyglądają jak klasyczne zegarki. Co więcej, są one bardzo eleganckie. W tym aspekcie warto wskazać w pełni klasyczny wizualnie model Frederique Constant Hybrid. W zegarku połączono manufakturowy mechanizm z automatycznym naciągiem z elektronicznym modułem smart. Podobne rozwiązanie zastosowano w najnowszej propozycji szwajcarskiego producenta.

Model Smartwatch Vitality to z wyglądu klasyczny zegarek, z elegancką tarczą i kopertą o tradycyjnym kształcie. Producent oferuje wersję damską o średnicy 36 mm i męską 42 mm.

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

Obie wersje dostępne są w stalowych kopertach w kolorze srebrnym lub złotym. Te ostatnie są pokryte powłoką PVD. Klient może nabyć je na pasku skórzanym lub metalowej bransolecie. Co ciekawe, jeden z modeli damskich przygotowano także w wersji z diamentami. Tarczę Smartwatch Vitality chroni wypukłe szkło szafirowe. W pierwszej chwili nic nie zdradza jego dodatkowych możliwości. Okazuje się jednak, że model ten ma rozbudowane, nowoczesne wnętrze, a tarcza zawiera wyświetlacz, na którym odczytamy pomiary wielu parametrów mierzonych przez zegarek.

Marka Frederique Constant przedstawia swój Smartwatch Vitality jako „pełen nowoczesnych rozwiązań technicznych”. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz podczas standardowego użytkowania jest ukryty, pojawia się dopiero w razie konieczności odczytu danych przy korzystaniu z inteligentnych funkcji zegarka.

Oprócz możliwości, które były kluczem do sukcesu jego poprzedników, Smartwatch Vitality zawiera ważną innowację. Jest nią użycie zintegrowanego czujnika nowej generacji opracowanego przez Philips Wearable Sensing, umożliwiającego pomiar tętna bezpośrednio z nadgarstka.

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

Jedna tarcza – dwa zegarkowe światy

Smartwatch Vitality to zegarek posiadający dwie twarze. Pierwsza z nich, klasyczna, objawia się w formie ręcznie polerowanych, nakładanych indeksów. Cztery oznaczenia w formie cyfr rzymskich i popularne „pałki” dają stonowaną elegancję klasycznego zegarka. Po naciśnięciu koronki w dolnej części tarczy ujawnia się „druga twarz” – cyfrowy wyświetlacz. Umożliwia on dostęp do wielu informacji, takich jak: wskazanie tętna, monitoring aktywności, aktualny czas w różnych strefach czasowych, a nawet pięć ostatnich powiadomień z ulubionych aplikacji. Ta część tarczy jest transparentna, dzięki czemu z jednej strony zachowuje ona jednolitą stylistykę, a z drugiej pozwala na prezentację informacji wyświetlanych przez umieszczony w tym miejscu ciekłokrystaliczny wyświetlacz.

Dzięki temu, że model Smartwatch Vitality jest połączony z aplikacją Frederique Constant Smartwatch (dostępną na iOS i Android), wszystkie funkcjonalności zegarka można konfigurować bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Użytkownik może wybrać wyświetlanie na ekranie wszystkich funkcji zegarka lub skonfigurować tylko wybrane opcje. Chcąc uzyskać jeszcze bardziej spersonalizowane ustawienia podczas użytkowania, można również określić kolejność przekazywania i prezentowania informacji.

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

Dlaczego warto zainteresować się zegarkiem Frederique Constant Smartwatch Vitality?

Oto podsumowanie najważniejszych argumentów za tym przemawiających:

1. Smartwatch Vitality dzięki różnym funkcjom analizującym parametry stanu zdrowia pomoże zachować użytkownikowi szczytową formę.

2. Nowy model Frederique Constant posiada znaczącą innowację – dzięki integracji czujnika najnowszej generacji tętno mierzone jest bezpośrednio na nadgarstku.

3. W dzień i w nocy zegarek zadba o zdrowie i dobre samopoczucie swojego właściciela. Dzieje się tak dzięki personalizacji dziennej aktywności fizycznej, sugerowanej liczbie kroków, które powinna wykonać osoba nosząca zegarek, wskazaniom spalonych kalorii, a także informacjom o cyklu snu.

4. Funkcja Dynamic Coach zapewnia spersonalizowane porady dotyczące utrzymania formy, oparte na monitorowaniu aktywności fizycznej oraz analizie snu.

5. Zachowując tradycyjną estetykę „serca” zegarka, czyli jego mechanizmu, wyposażono go w elementy zaawansowane technicznie, mogące w dodatkowy sposób służyć użytkownikowi.

6. Noszenie zegarka w trakcie uprawiania sportu pozwala uwolnić się od smartfona. Zegarek poinformuje właściciela o nieodebranych połączeniach, wiadomościach lub e-mailach.

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

7. Mechanizm zegarka zsynchronizowany ze smartfonem będzie zawsze wskazywał właściwą godzinę. Ponadto oferuje on wskazania drugiej strefy czasowej, prognozę pogody, stoper, powiadomienia o połączeniach, wiadomości i e-maile, oraz pozwala na odczytanie pięciu ostatnich wiadomości otrzymanych z wcześniej wybranych, ulubionych aplikacji.

8. Smartwatch Vitality jest połączony z aplikacją Frederique Constant Smartwatch, dostępną dla systemów iOS i Android, dzięki temu z poziomu telefonu można skonfigurować funkcje zegarka i zdefiniować własne cele. Dane dotyczące postępów będą przechowywane w bezpiecznej, szwajcarskiej chmurze, co pozwoli analizować w czasie ewolucję (lub regres!) kondycji fizycznej.

9. Baterię Smartwatch Vitality można ładować. W zależności od wykorzystywanych funkcji zapewnia ona bezproblemowe użytkowanie do 7 dni w przypadku modeli damskich i do 11 dni w modelach męskich. Żywotność baterii może się oczywiście różnić w zależności od sposobu korzystania z zegarka.

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

FREDERIQUE CONSTANT Smartwatch Vitality

Nowość Frederique Constant to propozycja warta uwagi, szczególnie dla osób, które cenią sobie klasyczny wygląd zegarka, ale równocześnie pragną korzystać z funkcji oferowanych przez inteligentne zegarki.

Cena Smartwatch Vitality w zależności od wersji waha się od około 3500 zł za stalowy model damski do nieco ponad 5000 zł za model męski z kopertą pokrytą powłoką PVD.

Wybór jest duży, a możliwości, które oferuje zegarek, jeszcze większe!

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki Frederique Constant znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – FREDERIQUE CONSTANT.

Adrian Szewczyk


Tagi:

Tissot - Premium

REKLAMA

Magazyn ZIP - Wszystkie wydania

MAGAZYN Zegarki i Pasja - Wszystkie wydania

ZEGARKI I PASJA NA YOUTUBE

Epos 420

REKLAMA

Atlantic 420

REKLAMA

Sector 420

REKLAMA

Frederique Constant 420

REKLAMA

Montblanc 420

REKLAMA

Janeba Oris 420

REKLAMA

Greenlogic 420

REKLAMA

CHRONOSWISS Opus Chronograph CH-754...
CHRONOSWISS Opus Chronograph CH-754...
18.12.2020
SQUALE Sub-39 Blue
SQUALE Sub-39 Blue
22.12.2020

Podstrony producentów

Zegarki marki Aerowatch
Zegarki marki Alpina
Zegarki marki Atlantic
Zegarki marki Aviator Swiss Made
Zegarki marki Ball
Zegarki marki Bulova
Zegarki marki Błonie
Zegarki marki Certina
Zegarki marki Citizen
Zegarki marki Davosa
Zegarki marki Epos
Zegarki marki Frederique Constant
Zegarki marki G-SHOCK
Zegarki marki Grand Seiko
Zegarki marki Junghans
Zegarki marki Luminox
Zegarki marki Maurice Lacroix
Zegarki marki Michel Herbelin
Zegarki marki Montblanc
Zegarki marki Omega
Zegarki marki Orient
Zegarki marki Orient Star
Zegarki marki Oris
Zegarki marki Perrelet
Zegarki marki Polpora
Zegarki marki Prim
Zegarki marki Rado
Zegarki marki Roamer
Zegarki marki Seiko
Zegarki marki Tissot
Zegarki marki Vostok Europe
Zegarki marki Xicorr
Dołącz do naszego newslettera
i bądź zawsze na bieżąco