• Zegarki marki Orient
 • Zegarki marki Rado
 • Zegarki marki Perrelet
 • Zegarki marki Prim
 • Zegarki marki Michel Herbelin
 • Zegarki marki Tissot
 • Zegarki marki Frederique Constant
 • Zegarki marki Certina
 • Zegarki marki Vostok Europe
 • Zegarki marki Aerowatch
 • Zegarki marki Aviator Swiss Made
 • Zegarki marki Bulova
 • Zegarki marki Davosa
 • Zegarki marki Montblanc
 • Zegarki marki Citizen
 • Zegarki marki Alpina
 • Zegarki marki Grand Seiko
 • Zegarki marki Atlantic
 • Zegarki marki Roamer
 • Zegarki marki Oris
 • Zegarki marki Omega
 • Zegarki marki Seiko
 • Zegarki marki Ball
 • Zegarki marki Mudita
 • Zegarki marki Błonie
 • Zegarki marki G-SHOCK
 • Zegarki marki Victorinox
 • Zegarki marki Epos
 • Zegarki marki Orient Star
 • Zegarki marki Junghans
 • Zegarki marki Luminox

Nowe modele Baby-G i Mistrzyni Polski Pole Sport


Pole dance to obecnie jedna z najmodniejszych aktywności sportowych, która świetnie wspiera pracę nad doskonaleniem swojej formy fizycznej. Od kilkudziesięciu lat zdobywa ona coraz większe rzesze fanów nie tylko jako rozrywka, ale przede wszystkim jako ogólnorozwojowy program ćwiczeń. Pole sport relatywnie szybko stał się niezwykle popularny na niemal wszystkich kontynentach, a stało się to także dzięki obecności w szkołach tańca czy klubach fitness. Poza takimi korzyściami jak efektywne rzeźbienie mięśni ramion i barków, poprawia postawę ciała i wydolność organizmu.

Istnieją też walory duchowe pole dance. Ryzykowne figury, skomplikowane ewolucje, wielokrotne podejścia do kolejnych etapów – te wszystkie elementy doskonale kształtują charakter i dodają odwagi każdemu, kto gotów jest zrobić pierwszy krok w pokonywaniu własnych słabości.

Nagrodą za żmudne ćwiczenia i wysiłek jest przede wszystkim niebywała satysfakcja i radość z osiąganych sukcesów, mobilizująca do kolejnych działań.

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Ta forma aktywności stała się z czasem pełnoprawną dziedziną sportową, w której nie brakuje zdolnych Polek. Zuzanna Kijanowska to zawodniczka, która dwukrotnie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Pole Sport federacji IPSF, oraz dwukrotnie reprezentowała Polskę na mistrzostwach świata w Tarragonie (2018) oraz w Montrealu (2019).  Jest ona jednak przede wszystkim prawdziwą pasjonatką, która swoją energią i siłą zaraża trenujące pod jej opieką kobiety.

Jej  studiopole dance mieszczące się na warszawskim Powiślu nie jest kolejną szkołą pole dance. To miejsce wyjątkowe, gdzie w rodzinnym gronie i pięknych wnętrzach łączą się: siła, kobiecość, zmysłowość i determinacja do działania. Jak się okazuje, kroki tego marszu odmierza niezawodny towarzysz, zegarek Baby-G. To dobre połączenie, gdyż Baby-G to marka zegarków przeznaczona właśnie dla silnych i niezależnych kobiet, dla #GENERATIONBABYG.

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Linia zegarków Baby-G jest doskonale znana entuzjastkom sportowego trybu życia.

Tworzą ją zegarki posiadające funkcje umożliwiające pomiary takich parametrów jak choćby spalone kalorie, czas trwania treningów interwałowych czy przebyty dystans. Praktyczne możliwości jakie oferuje zegarek zamknięto w dopasowanej do damskiego nadgarstka formie.

Oczywiście nie zapomniano także o aspekcie wizualnym. W ofercie znajdziemy całą gamę wzorów i kolorów, wśród których łatwo odnaleźć ten najlepiej oddający temperament każdej konkretnej właścicielki. W ostatnim czasie linię uzupełniły trzy nowe modele, które idealnie sprawdzą się tak podczas treningu, jak również poza nim.

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Pod właściwą dla marki „techniczną” nomenklaturą BSA-B100AC-2A (3A oraz 5A) kryje się nowoczesne narzędzie, dzięki któremu łatwiej zapanujemy nad zaplanowaniem ćwiczeń, oraz będziemy lepiej kontrolować ich przebieg i efekty. Jakie funkcje o to zadbają? Ich lista jest długa.

Przede wszystkim wspomniany już steptracker, który dzięki trójosiowemu akceleratorowi zliczy zrobione kroki. Co więcej – przypomni o założonym planie (można ustawić od 1000 do nawet 50 000! kroków), oraz podniesie alarm jeżeli w założonym okresie aktywność znacząco spadnie.

Następny jest minutnik, pozwalający utworzyć do dwudziestu kombinacji - po pięć pomiarów każdy, oraz zachować w pamięci do 200 rekordowych wyników. Ciekawą opcją jest również możliwość stworzenia kombinacji do treningu interwałowego z pięcioma poziomami intensywności, czy też  przeglądanie ich rozkładu w kalendarzu. Moduł Bluetooth poprzez dedykowaną aplikację pomoże zsynchronizować zegarek ze smart fonem i w ten sposób ustawić budzik czy strefę czasową.

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Funkcja stopera sprawdzi się natomiast znakomicie przy monitorowaniu czasu trwania ćwiczeń. Osoby zabiegane na pewno niejednokrotnie uratuje opcja „zgubiony telefon”, dzięki której używając jednego przycisku zegarka błyskawicznie namierzą zapodziany aparat telefoniczny.

Dzięki wodoodporności na poziomie 100 metrów, spełniającej normę ISO 22810, model Baby-G zapewnia pełną swobodę ruchów, nie ma obawy, że zaszkodzą mu wstrząsy czy wilgoć. Może on też bez problemu pozostać na nadgarstku w trakcie prysznica czy aqua areobiku. Dodatkowo automatyczna, podwójna dioda LED ułatwi odczytanie wskazań gdy zapadnie zmrok.

Trzeba przyznać, że jak na zegarek dedykowany płci pięknej, ten konkretny model Baby-G jest dość znacznych rozmiarów. Jego koperta mierzy 41 milimetrów średnicy. Z drugiej strony zegarek jest relatywnie płaski, dzięki czemu dobrze będzie przylegał do nadgarstka. Zastosowanie przemyślanego zapięcia umożliwia łatwe dopasowanie zegarka do szerokiego spectrum nadgarstków. Producent podaje możliwość dobrego dopasowania w zakresie od 14 do 22 centymetrów obwodu nadgarstka.

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Paleta barw ma przywodzić na myśl naturę – wodę, ziemię, górską surową roślinność.

Jest stonowana i uniwersalna. Jednolitą kolorystykę ożywiają elementy o kilka tonów jaśniejsze – przyciski z boku koperty oraz tarcza. Można pokusić się o stwierdzenie, że cały projekt oddaje wizualnie ducha sportowej elegancji. Wrażenie potęgują matowe wykończenia z metalicznymi akcentami, jak na przykład wskazówki czy indeksy godzinowe. Dodatkowo wskazówki: godzinowa oraz minutowa są wypełnione substancją luminescencyjną. Znaczną część powierzchni tarczy zajmuje cyfrowy wyświetlacz służący do śledzenia wskazań opisanych wcześniej funkcji dodatkowych zegarka.

Wystarczyło jeszcze także miejsca na umieszczenie informacji o bluetooth i steptrackerze. Napis informujący o tej drugiej funkcjonalności jest w innym kolorze niż logo i nazwa modelu, ponieważ wykonano go w kolorze różowym. Szczególnie dziewczęco modele tego zegarka wyglądają w wersjach kolorystycznych navy blue i brown earth.

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Nowe modele Baby-G oraz Mistrzyni Polski Pole Sport

Nowe modele Baby-G nie są zwykłymi otaczającymi nas przedmiotami, czy kolejnym gadżetem w kolekcji. One powinny pełnić rolę personalnego trenera, który może pomóc swojej właścicielce we wprowadzeniu i utrzymaniu zdrowych nawyków w codziennym życiu. Natomiast w czasie poza treningowym dobrze sprawdzą się w roli... urządzenia do odmierzaniu czasu przeznaczonego na relaks i regenerację.

Ten zegarek to przedstawiciel niezbędników dla nowoczesnych i pewnych siebie kobiet, o którym więcej informacji łatwo znaleźć pod wspomnianym już tagiem: #GENERATIONBABYG.

Artykuł ukazał się w drukowanym kwartalniku – Magazyn Zegarki i Pasja NR 12

Marzena Kondera - Giergiel


Tagi:

Certina - Premium

REKLAMA

Magazyn ZIP - Wszystkie wydania

MAGAZYN Zegarki i Pasja - Wszystkie wydania

ZEGARKI I PASJA NA YOUTUBE

Sector 420

REKLAMA

Epos 420

REKLAMA

Bulova 420

REKLAMA

Atlantic 420

REKLAMA

Janeba Oris 420

REKLAMA

SEIKO 420

REKLAMA

Greenlogic 420

REKLAMA

Frederique Constant 420

REKLAMA

Carl F. Bucherer - Manero Tourbillo...
Carl F. Bucherer - Manero Tourbillo...
04.05.2020
Breitling Chronomat Collection – no...
Breitling Chronomat Collection – no...
08.05.2020

Podstrony producentów

Zegarki marki Aerowatch
Zegarki marki Alpina
Zegarki marki Atlantic
Zegarki marki Aviator Swiss Made
Zegarki marki Ball
Zegarki marki Bulova
Zegarki marki Błonie
Zegarki marki Certina
Zegarki marki Citizen
Zegarki marki Davosa
Zegarki marki Epos
Zegarki marki Frederique Constant
Zegarki marki G-SHOCK
Zegarki marki Grand Seiko
Zegarki marki Junghans
Zegarki marki Luminox
Zegarki marki Maurice Lacroix
Zegarki marki Michel Herbelin
Zegarki marki Montblanc
Zegarki marki Mudita
Zegarki marki Omega
Zegarki marki Orient
Zegarki marki Orient Star
Zegarki marki Oris
Zegarki marki Perrelet
Zegarki marki Polpora
Zegarki marki Prim
Zegarki marki Rado
Zegarki marki Roamer
Zegarki marki Seiko
Zegarki marki Tissot
Zegarki marki Victorinox
Zegarki marki Vostok Europe
Zegarki marki Xicorr
Dołącz do naszego newslettera
i bądź zawsze na bieżąco