Być gotowym do walki stulecia! Floyd Mayweather i Hublot

POWRÓT 19.05.2015 Wiadomości
Być gotowym do walki stulecia! Floyd Mayweather i Hublot

Marka Hublot jest tak bardzo aktywna promocyjnie, że tylko dla pełnej obsługi informacyjnej tego, co firma „wyrabia”, trzeba by pewnie wydzielić sporą część każdego z serwisów branżowych, a do tego mieć na podorędziu przydzielone dla niej osoby. Z drugiej strony, właśnie z powodu takiego „bombardowania informacjami”, wiele z nich umyka nam - osobom opisującym najróżniejsze kreowane przez nią wydarzenia powiązane z zegarkami.
Nie patrząc na tego rodzaju uwarunkowania, warto na pewno napisać o zegarku Hublot przygotowanym dla Floyda "Money" Mayweather’a.
Po jego bokserskiej, wygranej walce, nazywanej pojedynkiem stulecia „kurz na pewno już opadł”, ale… zegarek jest i warto kilka słów o nim i o samym wydarzeniu napisać.

 Hublot i Floyd

1 maja w Las Vegas, na konferencji prasowej marka Hublot miała zaszczyt gościć dziesięciokrotnego Mistrza Świata - Floyda "Money" Mayweather’a. W jej trakcie poinformowano o podpisaniu umowy o współpracy sponsorskiej firmy zegarkowej i mistrza boksu, przed zbliżającą się, wyczekiwaną, nazywaną także „pojedynkiem stulecia” i oczywiście wygraną przez Floyda walką bokserską z Manny Pacquiao.

 Hublot i Floyd

Na tę okazję, prezes marki Hublot - Ricardo Guadalupe przedstawił zegarek King Power WBC, z pierścieniem koperty wysadzanym szmaragdami dedykowany mistrzowi boksu. Ten dla odmiany, prezentował logotyp marki Hublot na swoich bokserskich spodenkach w sobotni wieczór w który odbyła się ta niezwykła walka. Utrzymany w tradycyjnej dla tej marki stylistyce, a jednak wyjątkowy i unikatowy, był także - podobnie jak logotyp zegarkowej marki na szortach mistrza, po raz pierwszy obecny na bokserskiej gali.
Jego oficjalna prezentacja odbyła się kilka minut przed tradycyjnym dla każdej zawodowej walki i uroczystym ważeniem zawodników.

 Hublot i Floyd

"Wszyscy wiedzą, że jestem wielkim fanem luksusowych zegarków, a wyroby marka Hublot są jednymi z nich" - powiedział Mayweather. "Jestem bardzo wdzięczny firmie Hublot za wsparcie i równocześnie cieszę się z możliwości dodania zegarka King Power WBC do mojej zegarkowej kolekcji".

 Hublot i Floyd

Ricardo Guadalupe, prezes Hublot, podzielił jego zdanie stwierdzając: "Jesteśmy dumni z bycia częścią uroczystości organizowanej pod szyldem: World Boxing Council z którą to organizacją współpracujemy od 2012 roku. Jest naszą dumą i przywilejem, że możemy stanąć obok Mayweather’a przy wydarzeniu, które będzie jego największą walką w karierze. Jego zdumiewające osiągnięcia które są wynikiem wytrwałości i zaangażowania w czasie całej niezwykłej kariery jako sportowca. To one uczyniły go wielkim, a teraz, już wspólnie z marką Hublot będzie w najbliższej przyszłości doświadczał swojej jeszcze wyższej pozycji”.

Władysław Meller

na podstawie materiałów prasowych marki Hublot

Tagi:

Magazyn ZIP NR 6

MAGAZYN ZIP NR 6 - wydanie wakacyjne!

ZEGARKI I PASJA NA YOUTUBE

REKLAMA

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Junghans

REKLAMA

Epos

REKLAMA

Partner Czasocholicy

PARTNER

Glycine

REKLAMA

Kalendarium ewolucji mechanizmów

Kalendarium ewolucji mechanizmów

Doxa

REKLAMA

Oris

REKLAMA

Aerowatch

REKLAMA

Seiko2

REKLAMA

Instagram

Zegarki i pasja na Instagramie

Relacja z wystawy czasowej „Zegary ...
Relacja z wystawy czasowej „Zegary ...
09.05.2015
Bremont mianowany Oficjalnym Partne...
Bremont mianowany Oficjalnym Partne...
27.05.2015

Podstrony producentów

Brand - Aerowatch
Brand - Alpina
Brand - Atlantic
Brand - Audemars Piguet
Brand - Aviator Swiss Made
Brand - Bulova
Brand - Carl F. Bucherer
Brand - Certina
Brand - Chopard
Brand - Citizen
Brand - Czapek Geneve
Brand - Davosa
Brand - Doxa
Brand - Emile Chouriet
Brand - Epos
Brand - Eterna
Brand - Frederique Constant
Brand - Glycine
Brand - Junghans
Brand - Longines
Brand - Maurice Lacroix
Brand - MeisterSinger
Brand - Montblanc
Brand - Movado
Brand - Omega
Brand - Orient
Brand - Oris
Brand - Polpora
Brand - Rado
Brand - Roamer
Brand - Schaumburg
Brand - Seiko
Brand - Steinhart
Brand - Tag Hauer
Brand - Tissot
Brand - Ulysse Nardin
Brand - Victorinox
Brand - Vostok Europe
Brand - Xicorr
Dołącz do naszego newslettera
i bądź zawsze na bieżąco