• Zegarki marki Doxa
 • Zegarki marki Xicorr
 • Zegarki marki G-SHOCK
 • Zegarki marki Grand Seiko
 • Zegarki marki Davosa
 • Zegarki marki Longines
 • Zegarki marki Glycine
 • Zegarki marki Aviator Swiss Made
 • Zegarki marki Bulova
 • Zegarki marki Perrelet
 • Zegarki marki Carl F. Bucherer
 • Zegarki marki Vostok Europe
 • Zegarki marki Aerowatch
 • Zegarki marki Omega
 • Zegarki marki Traser
 • Zegarki marki Ball
 • Zegarki marki Tissot
 • Zegarki marki Steinhart
 • Zegarki marki Epos
 • Zegarki marki Victorinox
 • Zegarki marki Certina
 • Zegarki marki Armin Strom
 • Zegarki marki Roamer
 • Zegarki marki Orient
 • Zegarki marki Oris
 • Zegarki marki Czapek Geneve
 • Zegarki marki Alpina
 • Zegarki marki Atlantic
 • Zegarki marki Frederique Constant
 • Zegarki marki Citizen
 • Zegarki marki Montblanc
 • Zegarki marki Seiko
 • Zegarki marki MeisterSinger

Znowu zegarkowe reklamy. Rolex, Montblanc, Chopard i inni


Powrót do kategorii

Przygotowując się do wydania Album Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków, który jest podsumowaniem pierwszych dziesięciu, a właściwie jedenastu lat działalności, Zarząd Klubu zwrócił się do wielu jednostek branżowych i innych swoich partnerów z sugestią wparcia wydruku, będącego równocześnie promocją każdej z firm.


W opublikowanym niedawno na naszym portalu opracowaniu: „Zegarki się reklamują!” przedstawiliśmy ilustracje z używanymi w magazynach drukowanych, reklamami kilku marek zegarkowych, które wsparły wydanie albumu, lub współpracują z Klubem. Teraz czas na kolejne marki i kolejne reklamy.

Raklama marki Montblanc w Albumie klubowym

Montblanc aktywny zegarkowo


Mimo, że firmę Montblanc większość znających markę lepiej kojarzyć ją będziez artykułami piśmienniczymi, a może właśnie dlatego, Montblanc jest bardzo aktywny na polu zegarmistrzostwa. To prawda, że poważniejsze „wejście w branżę zegarkową” firmy Montblanc nastąpiło nie tak dawno temu, ale było to też wejście „z przytupem”.

Pozyskanie doskonale znanego i poważanego w branży producenta mechanizmów „Minerwa” spowodowało, że firma natychmiast przejęła wieloletnie, branżowe doświadczenie tegoż producenta.Firma Montblanc regularnie wspiera działania Klubu a występowała z informacją o swojej marce, jej produktach i planach na przyszłość na uroczystym Dorocznym Spotkaniu Klubowym w roku 2012. W ostatnim czasie gościła także klubowiczów na zorganizowanej specjalnie w butiku marki wystawie i prezentacji obejmujących tegoroczne nowości produkcyjne.

Reklma firmy Rolex w Albumie klubowym

Taki właśnie jest Rolex


Marką, która w formowych dyskusja wzbudza największe emocje i która prezentowała się na spotkaniu klubowym już dość dawno temu, bo w roku 2011 jest Rolex. W Albumie Klubowym jej wizualizację reklamową firmuje posiadająca ją w ofercie sprzedaży sieć salonów W.Kruk. Ciekawa, dwustronicowa prezentacja marki, wcale nie taki duży, ale zawsze doskonale rozpoznawalny na niej zegarek. Firma chce zaskoczyć ogromem przestrzeni i rozplanowaniem na niej mniejszych elementów.

Taki jest właśnie Rolex!Z jednej strony spokojny, z drugiej agresywny. To właśnie wzbudza emocje!CarlF Bucherer wizualizacje reklamowe
 

Carl F. Bucherer zawsze ciekawie prezentowany


Marka Carl F. Bucherer jest ostatnio stosunkowo często prezentowana na łamach naszego portalu, ale też jest aktywna w kręgach około klubowych. W roku 2014, wywiad z przedstawicielem marki – panem Peterem Kaeserem był opublikowany w jedynej dotychczas wydanej gazetce naszego portalu – Zegarkomaniak, a firma wspierała też wtedy organizację Dorocznego Spotkania Klubowego, oraz prezentowała na nim swoje dokonania.

Stosunkowo dużą część swojej prezentacji, zgodnie z oczekiwaniami zgromadzonych pan Kaeser przeznaczył większą część czasu na informację o produkowanym przez jego firmę własnym mechanizmie wyróżniającym się peryferialnym wahnikiem automatycznego naciągu.Czas i energia – ten zegarek pokazuje obydwie te wielkości!
- takie hasło reklamowe znajdziemy na wizualizacjach marki.

Chopard Wizualizacje reklamowe


Chopard z samochodami, z zegarkową biżuterią i zegarkową klasyką


Marka Chopard jest doskonałym przykładem łączenia aktywności producenckiej tak w zakresie biżuterii, jak i zegarków, oraz luksusowych akcesoriów. Co więcej, w grupie zegarków, ma ona kilka zupełnie różnych rodzin produktów, wśród których są obecna różne linie wzornicze. W rodzinie „Classic Racing” chyba najważniejszą rolę odgrywają zegarki z linii Mille Miglia. Dedykowane temu najsłynniejszemu rajdowi samochodowemu zegarki są doskonale rozpoznawalne w całym zegarkowym światku. Chopard jest tej imprezy partnerem, chronometrażystą i aktywnym uczestnikiem, a reklamy związane z rajdem będąc doskonale rozpoznawalnymi, promują również samą tą imprezę.

Happy Diamonds z rodzinami Happy Sport i Happy Diamonds Icon – to linia wzornicza zegarków biżuteryjnych. Połączenie funkcji wskazywania czasu i dekoracyjnej biżuterii przez markę Chopard jest niezwykłe. Rozwiązanie z tańczącymi pomiędzy dwoma szafirowymi szkłami obudowy brylantami – czy to powyżej, czy obok tarczy zegarka, jest indywidualnym, autorskim rozwiązaniem marki Choprad. Rozwiązaniem tak niezwykłym i trudnym technicznie do wykonania, że… żadna z marek naśladujących inne wzory nie próbuje wykonywać podobnych czasomierzy.W linii LUC, nie tylko z nazwy będącej swego rodzaju hołdem dla założyciela marki, prezentowane są najwyższej jakości rozwiązania techniczne i niezwykłe komplikacje konstrukcji mechanizmów zegarkowych.

W podkreślanym na przedstawionym w wizualizacji reklamowej Chopard przedstawił swój model L.U.C Cuattro, z indywidualnym rozwiązaniem zespołu naciągu zegarka, na który składają się 4 – połączone parami równolegle i pary szeregowo bębny napędowe.Kolekcja L.U.C - każdy pojedynczy element zegarka jest sztuką mistrzowską!!!


Taki slogan reklamowy znajdziemy na reklamowej wizualizacji.

Omega Wizualizacje reklamowe

Omega zmienną jest


Omega jest jedną z tych marek, które oferując szerokie spektrum produktów jest doskonale rozpoznawalna z każdą swoją rodziną wzorniczą. Rodzaj udostępnianych wizualizacji reklamowych zależy od aktualnej dla danej chwili strategii marketingowej marki. To z tego powodu, poniżej prezentowana jest reklama z wizualizacją zegarka damskiego, bo na męski przyjdzie czas, gdy zacznie się wspierana przez tę markę Olimpiada.

„Obecnie mamy piękną kampanię dla kobiet, prezentującą modele Seamaster Aqua Terra – proszę zwrócić uwagę na ciekawe wizualizacje”„Od lipca ruszamy z piękną kampanią Omegi przygotowaną specjalnie na Igrzyska Olimpijskie, Omega ma zaszczyt pełnić rolę oficjalnego chronometrażysty igrzysk olimpijskich od wielu lat. Szczegółów tej kampanii jeszcze niestety nie można podać.”

Taka jest korporacja, tak życiem rządzi dział marketingu!
Omega była obecna na Spotkaniu Klubowym Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków w roku 2012. W Albumie klubowym w akapicie zatytułowanym „Omega to początek, a nie na koniec” napisano:


„Stanley Bark - dyrektor oddziału polskiego Swatch Group i manager marki Omega w Polsce, zwięźle i w bardzo przystępny sposób - co warto podkreślić - w języku polskim, przedstawił lokalną aktywność marki i podzielone na linie wzornicze nowości tegorocznych targów w Bazylei. Te właśnie nowości zaprezentowano w gablotach firmowych w drugiej części sali. Następnie zabrał głos Petros Protopapas – osoba która prowadzi szkolenia promujące i poszerzające wiedzę o tej znakomitej marce. Drobnej postury Grek, który każdym swoim słowem i gestem, potwierdzał fascynację manufakturą, w żywiołowy sposób przedstawił dość szczegółowo kilka najważniejszych elementów historii firmy Omega, uwzględniając w niej miedzy innymi podbój kosmosu, oraz pomiary czasu w sporcie i współpracę z Komitetem Olimpijskim. Na więcej niestety nie było czasu, ale dla tej marki na pewno zawsze znajdzie się jeszcze czas…”


Niech tak będzie!

Ulysse Nardin wizualizacje reklamowe

Ulysse Nardin – trochę go u nas mało, jak na tak piękne zegarki


Marka Ulysse Nardin w swojej kolekcji posiada wspaniałe czasomierze. Są wśród nich zupełnie unikatowe, są taki, których wzornictwo, lub rozwiązanie techniczne są szeroko rozpoznawalne.
Tymi szeroko rozpoznawalnymi SA na pewno modele z linii Dual Time i Marine Diver. To właśnie egzemplarze z tej linii są prezentowane na prezentowanych wizualizacjach reklamowych.

Modele unikatowe można było obejrzeć i przymierzyć – zrobić test nadgarstkowy na Spotkaniu Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków także w roku 2012.
Niezwykłe pomysły, wyjątkowy poziom zegarmistrzowskiego rzemiosła, niezwykłe wykonanie elementów zewnętrznych.
Coś niesamowitego, choć trochę mało tych zegarków w Polsce, jak na takie możliwości firmy.
Władysław Meller
*wizualizacje reklamowe zaprezentowano bez wskazania oferujących te wyroby sklepów


Tissot - Premium

REKLAMA

Magazyn ZIP NR 13

MAGAZYN ZIP NR 13 - wydanie rocznicowe!

ZEGARKI I PASJA NA YOUTUBE

Matura z wiedzy o zegarkach - Edycja 2
GRAND SEIKO 420

REKLAMA

Epos 420

REKLAMA

Alpina 420

REKLAMA

Aerowatch 420

REKLAMA

Glycine 420

REKLAMA

Doxa 420

REKLAMA

Qlock Two 420

REKLAMA

Mille Miglia 2016. Firma i zegarki ...
Mille Miglia 2016. Firma i zegarki ...
31.05.2016
Spotkanie KMZiZ 2016 – transmisja o...
Spotkanie KMZiZ 2016 – transmisja o...
07.06.2016

Podstrony producentów

Zegarki marki Aerowatch
Zegarki marki Alpina
Zegarki marki Armin Strom
Zegarki marki Atlantic
Zegarki marki Audemars Piguet
Zegarki marki Aviator Swiss Made
Zegarki marki Ball
Zegarki marki Bulova
Zegarki marki Carl F. Bucherer
Zegarki marki Certina
Zegarki marki Chopard
Zegarki marki Citizen
Zegarki marki Czapek Geneve
Zegarki marki Davosa
Zegarki marki Doxa
Zegarki marki Emile Chouriet
Zegarki marki Epos
Zegarki marki Eterna
Zegarki marki Frederique Constant
Zegarki marki G-SHOCK
Zegarki marki Glycine
Zegarki marki Grand Seiko
Zegarki marki Junghans
Zegarki marki Longines
Zegarki marki Maurice Lacroix
Zegarki marki MeisterSinger
Zegarki marki Montblanc
Zegarki marki Omega
Zegarki marki Orient
Zegarki marki Oris
Zegarki marki Perrelet
Zegarki marki Polpora
Zegarki marki Rado
Zegarki marki Roamer
Zegarki marki Schaumburg
Zegarki marki Seiko
Zegarki marki Steinhart
Zegarki marki Tag Hauer
Zegarki marki Tissot
Zegarki marki Traser
Zegarki marki Ulysse Nardin
Zegarki marki Victorinox
Zegarki marki Vostok Europe
Zegarki marki Xicorr
Dołącz do naszego newslettera
i bądź zawsze na bieżąco