Funkcjonalny, komfortowy i elegancki - Frederique Constant Classics Automatic GMT

Funkcjonalny,  komfortowy i elegancki - Frederique Constant Classics Automatic GMT

Podróżujący po świecie współcześni ludzie, dla osiągnięcie pełnego zadowolenie potrzebują kilka dość różnorakich elementów. Jednym z nich jest na pewno dobre wrażenie, tak na prywatnym, jak i biznesowym, umówionym, czy przypadkowym, kolejnym, czy pierwszym spotkaniu.

Dla jego osiągnięcia na pewno przydatnym może być dobry zegarek, którym, jak przekonuje marka  Frédérique Constant, jest na pewno model Classics Automatic GMT. Ten zegarek zawsze i pod każdym względem robi dobre wrażenie!

Podróże po świecie!

W dzisiejszych czasach ograniczenia i granice możliwości podróżowania istnieją tylko w naszych umysłach. Możemy obudzić się w Genewie, poranne spotkanie odbyć w Londynie, a wieczorem spacerować bulwarami Warszawy. Wszystko tego samego dnia.

Czy przy takiej formie spędzania czasu jest lepszy sposób, aby śledzić jego aktualne wskazania i pilnować swojego dziennego harmonogramu, niż używanie zegarka ze wskazanie drugiej strefy czasowej.

Frédérique Constant Classics Automatic GMT

Przyjaciele wszędzie!

W nie tak dawnych czasach, gdy wykonanie rozmowy telefonicznej międzymiastowej, a tym bardziej międzynarodowej zależało od możliwości jedynego telefonicznego operatora – krajowej telekomunikacji, a połączenie uzyskiwane było po jego zamówieniu i bez wpływu na czas oczekiwania, pomijając że rozmowy takie zamawiane były tylko w wyjątkowych sytuacjach (do przekazu informacji służyły listy), to nikt nie zwracał uwagi na godzinę jego uzyskania.

Dziś, gdy sami podróżujemy, mamy członków rodziny i przyjaciół rozrzuconych po całym świecie zwracamy uwagę, na godzinę, czy porę dnia w jakiej zastaniemy osobę do której telefonujemy.

Z tego powodu wskazanie drugiej strefy czasowej w zegarku wydaje się być coraz bardziej pożądaną, a wręcz niezbędną dla osób często przebywających w różnych strefach czasowych.

Takie możliwości daje opisywany tutaj zegarek Frédérique Constant - model Classic Automatic GMT.
Frédérique Constant Classics Automatic GMT
Zrobić dobre wrażenie

Ten czasomierz doskonałe prezentuje się już przy pierwszym spojrzeniu, a to pierwsze odczucie jest często podstawą i kluczem sukcesu w życiu. Istnieją pewne podstawowe reguły, których przestrzeganie jest wymogiem etykiety. Krawat, jego zamiennik, lub ostentacyjny ich brak, rodzaj teczki, najdrobniejsze elementy butów i oczywiście koniecznie zegarek.

Opisywany model, oscyluje pomiędzy klasyką i nowoczesnością w wyglądzie, czego potwierdzeniem jest tradycyjna stylistyka tarczy z eleganckim jej giloszowaniem, oraz odpowiedniej wielkości, wyrafinowana, złocona koperta.

Dla odmiany funkcjonalność oscyluje pomiędzy teraźniejszością – czego przedstawicielem jest datownik, i nowoczesnością – co potwierdza wskazanie drugiej strefy czasowej.

Frédérique Constant Classics Automatic GMT

Klasykę z nowoczesnością łączy mechanizm – mechaniczny z automatycznym naciągiem sprężyny.

Wracając do sprawiania dobrego wrażenia, to wybranie zegarka Frederique Constant Classics Automatic GMT zawsze doskonale zamknie kwestę wyglądu i gwarantuje sukces w każdym ze wskazanych powyżej aspektów.

Elegancka, srebrnobiała tarcza jest giloszowana i posiada wyraźne, rzucające się w oczy, czarne rzymskie cyfry godzin, po zewnętrznym okręgu znaczniki minut i wewnątrz delikatną podziałkę dwudziesto cztero godzinną.

Dzięki temu ostatniemu wskazaniu można równocześnie śledzić czas lokalny, oraz czas w wybranej, drugiej strefie czasowej. Zegarek wyposażony jest w mechanizm oznaczonym jako kaliber FC-350, posiada automatyczny naciąg sprężyny, wskazania czasu GMT i 38-godzinną rezerwę chodu.

Czterdziesto dwu milimetrowa, stalowa koperta jest wykonywana zarówno w wersji srebrzystej, jak i złoconej różowym złotem. Posiada ona transparentny dekiel, co umożliwia podziwianie pracy mechanizmu czasomierza.
Całości wyglądu dopełnia ciemnobrązowy, lub czarny pasek wykonany z naturalnej skóry.
Frédérique Constant Classics Automatic GMT
Nie jest tajemnicą, że obok wyglądu i pierwszego wrażenia, kluczem do sukcesu jest także inteligencja. Firma Frederique Constant, w swoim przekazie reklamowym przekonuje by żyć swoją pasją, ale zwraca też uwagę na proporcje cena/jakość wyrobu.

Także dla tego zegarka firma wskazuje, że by być nowoczesnym, być Smart nie tylko w wyglądzie, ale także w inteligencji warto posługiwać się zegarkiem, który posiada przystępną cenę jakim jest Classics Automatic GMT.

Frédérique Constant Classics Automatic GMT

Firma Frederique Constant jest mistrzem zegarmistrzostwa, który do perfekcji opanował sztukę łączenia tradycyjnego szwajcarskiego rzemiosła, z klasyką i dostępnością luksusu.

Opisywany zegarek Frederique Constant Classics Automatic GMT jest tego najlepszym przykładem  – elegancki, idealny dla ciągle dziś podróżującego mężczyzny czasomierz, który cieszy oczy swoim wyglądem, jest praktyczny, a można go nabyć za rozsądną cenę.

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące Frederique Constant znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu - Frederique Constant.


Władysław Meller
*na podstawie materiałów prasowych firmy Frederique Constant

Polecamy także:

Zima nad Bałtykiem z nowym modelem Balticus Helmet Diver!
Zima nad Bałtykiem z nowym modelem Balticus Helmet Diver!
Pod koniec ubiegłego roku prezentowaliśmy publikację podsumowującą działalność nowej polskiej marki Balticus. Opisywaliśmy osiągnięcia i sukcesy marki oraz przedstawiliśmy plany na bieżący rok. Pisaliśmy wówczas także, iż zamykając rok, marka niespod ...
EPOS 3434 Open Heart Limited Edition
EPOS 3434 Open Heart Limited Edition
Epos to niewielka rodzinna firma. Niedawno w obszernej recenzji ciekawego modelu z limitowanej edycji Drift Master - Recenzja: EPOS Drift Master GP - zegarek nie tylko na driftowe popisy! - prezentowaliśmy rys historyczny tej marki. Najważniejsze jes ...
2010 - Magnetyczny oscylator bez sprężyny włosowej
2010 - Magnetyczny oscylator bez sprężyny włosowej
2010 rok - podczas Targów BASELWORLD firma Tag Heuer zaprezentowała koncepcyjne rozwiązanie Pendulum Concept, w którym tradycyjna sprężyna balansowa zastąpiona została 4 wysoko wydajnymi magnesami wytwarzającymi stałe pole magnetyczne. Zestaw magnesó ...
Longines Conquest 1/100th Roland Garros Special Edition
Longines Conquest 1/100th Roland Garros Special Edition
Domem marki Longines od 1832 roku jest szwajcarskie miasteczko Saint-Imier. Longines od pokoleń służy jako oficjalny chronometrażysta imprez sportowych o randze światowej oraz jest cenionym partnerem międzynarodowych federacji sportowych. Marka jest ...
Video recenzja: DOXA Trofeo T-Master Limited Edition D197BBO
Video recenzja: DOXA Trofeo T-Master Limited Edition D197BBO
Zapraszamy do obejrzenia video recenzji najnowszego czasomierza szwajcarskiej marki DOXA z kolekcji Trofeo, czyli modelu T-Master Limited Edition D197BBO. Na łamach portalu przedstawiłem w marcu bieżącego roku artykuł na temat tego właśnie modelu. Na ...

Tagi:

REKLAMA

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

REKLAMA

Balticus

PARTNER

Partner KMIZ

REKLAMA

Aerowatch

REKLAMA

Glycine

REKLAMA

Atlantic AtlanticAtlantic

REKLAMA

Doxa

Kalendarium ewolucji mechanizmów

Kalendarium ewolucji mechanizmów

REKLAMA

Junghans
Instagram

Zegarki i pasja na Instagramie

ROAMER of Switzerland – Superior Ch...
ROAMER of Switzerland – Superior Ch...
15.07.2017
Carl F. Bucherer: PATRAVI ScubaTec ...
Carl F. Bucherer: PATRAVI ScubaTec ...
28.07.2017

Podstrony producentów

Brand - Aerowatch
Brand - Alpina
Brand - Atlantic
Brand - Audemars Piguet
Brand - Aviator Swiss Made
Brand - Balticus
Brand - Bulova
Brand - Carl F. Bucherer
Brand - Certina
Brand - Chopard
Brand - Citizen
Brand - Czapek Geneve
Brand - Davosa
Brand - Doxa
Brand - Epos
Brand - Eterna
Brand - Frederique Constant
Brand - Glycine
Brand - Junghans
Brand - Longines
Brand - Maurice Lacroix
Brand - MeisterSinger
Brand - Movado
Brand - Omega
Brand - Orient
Brand - Oris
Brand - Polpora
Brand - Rado
Brand - Roamer
Brand - Schaumburg
Brand - Seiko
Brand - Steinhart
Brand - Tag Hauer
Brand - Tissot
Brand - Ulysse Nardin
Brand - Victorinox
Brand - Xicorr
Dołącz do naszego newslettera
i bądź zawsze na bieżąco