• Zegarki marki Orient
  • Zegarki marki Junghans
  • Zegarki marki Bulova

Październik podsumowany przez TAG Heuer

Jak przekazuje w swoim materiale prasowym ta wywołana tytułem opracowania szwajcarska marka: „Październik to zdecydowanie miesiąc należący do marki TAG Heuer - zdobyliśmy dwa najważniejsze trofea świata sportów motorowych, wygrywając legendarny wyścig Carrera Panamericana oraz zdobywając tytuł Mistrza Świata WR”

Jak przekazuje w swoim materiale prasowym ta wywołana tytułem opracowaniaszwajcarska marka: „Październik to zdecydowanie miesiąc należący do marki TAG Heuer - zdobyliśmy dwa najważniejsze trofea świata sportów motorowych, wygrywając legendarny wyścig Carrera Panamericana oraz zdobywając tytuł Mistrza Świata WR”

TAG Heuer WRC, Carrera Panamericana 2014

Dokonali tego Erik Comas i Isabelle de Sadeleer, którzy pokonując tysiące kilometrów meksykańskich szos byli bezkonkurencyjni i jako pierwsi przekroczyli linię mety, oraz Sebestien Ogier, który tytuł Mistrza Świata WRC zdobył drugi raz z rzędu.

Zwycieski zespół Sebastiana Ogiera

O dokonaniu kierowcy WRC na portalu sportowefakty.pl w relacji z dnia 26.10.2014 można było przeczytać: „Sebastien Ogier został triumfatorem jubileuszowej 50. edycji Rajdu Hiszpanii. Siódme zwycięstwo w sezonie dało francuskiemu kierowcy drugi w karierze tytuł rajdowego mistrza świata!
W drodze do zwycięstwa w przedostatniej rundzie mistrzostw świata Sebastien Ogier wygrał cztery odcinki specjalne. Francuz objął pozycję lidera po czwartym oesie i nie oddał jej do samej mety. Zwycięstwo w Hiszpanii było pieczęcią na drugim tytule mistrza świata dla kierowcy Volkswagena. Ogier wygrał w tym sezonie siedem rajdów, a w dwóch kolejnych stał na podium.”

Zespół TAG Heuer, Carrera Panamericana 2014

Warto zwrócić uwagę, że zwycięstwo naszego zespołu w wyścigu Carrera Panamericana ma również ogromne znaczenie symboliczne. To właśnie od nazwy tego wyścigu swą nazwę wzięła linia zegarków TAG Heuer Carrera.
Związki marki TAG Heuer i legendarnego wyścigu Carrera Panamericana sięgają ponad 50 lat wstecz. To ogromny zaszczyt być oficjalnym partnerem oraz chronometrażystą wyścigu, którego losy ważą się na każdym kilometrze trasy wyznaczonej przez 3 000 km meksykańskich dróg.

Gdy w roku 1963 Jack Heuer tworzył pierwszy model zegarka Carrera, w jego głowie rodziła się wspaniała wizja, napędzana wyzwaniem i adrenalinę. W tym samym roku na świat przyszedł Erik Comas, który kilkadziesiąt lat później wygrał wyścig Carrea Panamericana jako lider zespołu TAG Heuer. Z zapartym tchem obserwujemy jak przeszłość łączy się z teraźniejszością, a legenda wyścigu i zaangażowania naszej marki łączy pokolenia pasjonatów sportów motorowych i zegarmistrzostwa.